• ​Førende inden for kvægavl og kvægpleje
  • Kvægavl med fokus på kvalitet

​​BREEDnCARE: Bedre Køer Bedre Hverdag

BETTER COWS | BETTER LIFE

Kontakt os i dag​

Du kan kontakte os, enten via mail, nedenstående formular eller per telefon.

BREEDnCARE Danmark

Arie Rombouts

Indehaver / Konsulent

Mobil: 24 45 77 45

Email: arie.rombouts@breedncare.dk

Lars Juellund

Avls- og Produktkonsulent

Mobil: 30 66 43 38

Email: lars.juellund@breedncare.dk

Sarah Grundt Erlandsen

Avls- og Produktkonsulent

Mobil: 24 63 65 15

Email: sarah.erlandsen@breedncare.dk

Amber van Westrenen

SireMatch

Mobil: 30 16 09 47

Email: sirematch@breedncare.dk

Bjørn Østergaard Nielsen

Repræsentant (Øerne)

Mobil: 20 28 35 83

Email: bjorn_nielsen@outlook.com

Anders Nøhr Lau

Avls- og Produktkonsulent

Mobil: 24 63 65 72

Email: anders.n.lau@breedncare.dk

Maia Saxgren

Dyrlæge / Kvægrådgiver

Mobil: 30 16 09 45

Email: maia.saxgren@breedncare.dk

Kirsten Kristensen

Sekretær/ Fakturering

Email: kirsten.kristensen@breedncare.dk

_________________________________

Adresse:

Kystvejen 11, St. Anslet

6100 Haderslev

Telefon: 86 88 63 75

Send os en mail: info@breedncare.dk

​_________________________________

​KONTAKT OS HER:

 
 
 
 
Nogle felter er ikke udfyldt korrekt

Firmainfo

BREEDnCARE Danmark​

Kystvejen 11, St. Anslet

6100 Haderslev

CVR: 18999137

Kontaktinfo

Telefon: 86 88 63 75

E-mail: info@breedncare.dk

Hingeballelundgård ApS
Kystvejen 11, St. Anslet
6100 Haderslev